Teslimat Bilgileri

                                                                               200 TL VE ÜZERİ ALIŞVERİŞLERİNİZDE KARGO ÜCRETSİZ!

Kargo ile adrese teslimat, mesafeli satışlarda sıklıkla kullanılan yöntemdir. Siparişinizi kargo ile teslim almayı (veya başka birine göndermeyi) tercih ettiğinizde, ödeme işlemini gerçekleştirmenizin ve siparişinizin onaylanmasının ardından sipariş paketiniz depomuzda hazırlanır ve sipariş yoğunluğuna bağlı olarak, belirtmiş olduğunuz teslimat adresine 2 iş günü içerisinde teslim edilecek şekilde kargoya verilir.Siparişinizde bulunan ürünlerin KDV dahil toplam tutarı 200 TL ve üzerinde ise, siparişinizin kargo ile gönderiminde nakliye bedeli herhangi bir ücretlendirmeye tabi değildir. Bu tutarın altındaki siparişlerinizde, nakliye bedeli sizden talep edelir.

Bu bedel, siparişinizin içerik, ağırlık ve hacminden bağımsız olarak KDV dahil 11,31 TL olup, ödenecek toplam tutar hesaplanırken toplam ürün tutarına eklenir. Nakliye bedeli peşin olarak alındığı için adresinize teslim esnasında kargo görevlisinin herhangi bir ücret talebi söz konusu olmayacaktır.iL Mare  olarak kargo hizmetlerindeki çözüm ortağımız Yurtiçi Kargo'dur ve adrese teslimatlar bu firma aracılığıyla gerçekleştirilir. Sipariş paketiniz, kargo firması görevlisine teslim edildikten sonraki süreçler kargo firmasının sorumluluğundadır.Kargonuzu teslim alırken kontrol etmenizi rica ederiz.

Teslim için belirtmiş olduğunuz adresin anlaşılamaması durumunda kargo firması yetkilileri, siparişin belirttiğiniz adrese veya kişiye ulaştırılması için sizinle iletişime geçerler. Kargo firmaları, adrese teslim şeklinde yapılacak teslimatlarda, adreste herhangi birinin bulunmaması durumunda paketi en yakın kargo şubesine götürmektedirler. Bu gibi durumlarda genellikle alıcı adresindeki kapıya bir not iliştirilir ve paketin hangi şubeye geri götürüldüğü yazılır. Artık alıcının şubeye gelerek paketi teslim alması gerekmektedir.Cumartesi-Pazar günleri siparişiniz ile ilgili herhangi bir işlem yapılmadığını, dolayısıyla bu iki günün dahil olduğu sipariş hazırlama ve kargo süreçlerinin Pazartesi gününden itibaren devam edeceğini bilmenizi isteriz.

Kargo ile gelen siparişinizi teslim alırken mümkünse kargo görevlisinin size uzattığı teslim kağıdını imzalamadan kargo paketini görevlinin yanında açarak ürünlerinizin doğruluğunu ve hasarsızlığını kontrol ediniz. Paketinizde herhangi bir eksik veya ürünlerinizde herhangi bir hasar tespit etmeniz halinde bu durumu derhal kargo görevlisi ile birlikte tutanak altına almalı ve paketi aynı görevli aracılığıyla olduğu gibi geri göndermelisiniz. Ardından sürecin çabuk işlemesi adına  info@ilmare.com.tr adresine durumu belirten ve sipariş numaranızı da içeren kısa bir e-posta göndermenizi rica ederiz.

www.ilmare.com.tr  Online alışveriş sitesidir. Aynı anda birden çok kullanıcıya alışveriş yapma imkanı tanır.Enderde olsa tüketicinin aynı ürünü aynı anda alması söz konusudur ve ürünler stoklarda tükenebilmektedir.Siparişinizde yer alan ürün eğer stoklarımızda kalmamış ise; 4 gün bekleme süresi vardır.Ürün bu tarihe kadar ürün tüketiciye gönderilemez ise yaptığı ödeme kendisine iade edilir.