Neden Bayimiz Olmalısınız?


YÜKSEK KARLI İŞ FIRSATINI YAKALAYIN!

 

1976 yılından günümüze değin faaliyet gösteren, el yapımı seramik, cam&seramik, ahşap&seramik kombinasyonları ile tasarlanan mutfak, banyo ve çeşitli ev aksesuarlarından oluşan ürün portföyü ile ABD' den Uzakdoğuya, Güney Amerikadan Hollada' ya kadar dünya pazarına yayılarak sektörde fark yaratan Paolo Chiari iL Mare distribütörlüğünde tasarımlarını Türk alıcılarının beğenisine sunuyor.

Neden Bayimiz Olmalısınız?

Seramik tasarıma getirdiği yeni soluk ve vizyonu ile tüketicilerin hayranlığını ve takdirlerini kazanmaya devam eden Paolo Chiari yatırımcılara Türkiye'de cazip iş ve kazanç fırsatları sağlıyor!

Girişimci olarak bayilik sistemi sayesinde mimumum sermaye ile hem kendi işinizi kurabilecek hem de Paolo Chiari gibi seramik sektöründe öncü büyük bir İtalyan tasarım firmasının ürünlerini satmanın size sağlayacağı avantajları yakalayacaksınız!

Başlangıç Bedeli Yok!

Ciro Üzerinden Pay Yok!

Reklam Katkı Payı Alınmıyor!

Tatmin Edici Kar Marjları!

Böge Koruması!

Ücretsiz Mimari Ön Proje Çizim Hizmeti!

Ürün Sunum ve Vitrin Düzenlemesi Desteği!

Yer seçiminde ve mağaza dekorasyonunu Destek!

Cıvıl Cıvıl Mağazalarda İddialı, Gözalıcı ve Sıradışı Ürünler ile İş Hayatını Eğlenceli Kılmak İsteyenleri Bayimiz Olmaya Bekliyoruz.

 

Bayilik Talep Başvurusu

Yatırımcı adaylarımız, bayilik talepleri ve yatırım istekleri ile ilgili bilgilerin tarafımıza ulaşması için sitemizde bulunan Bayilik Başvuru Formunu doldurmalıdır.  Detaylı bilgi edinmek için bize info@ilmare.com.tr mail adresinden ulaşabilirsiniz.